Bracia Jagodzińscy z Miastowic (gm. Kcynia) zostali laureatami Rodzinnego 👨‍👩‍👦‍👦 Turnieju Szachowego w Toruniu. Zdobyli komplet punktów, nie przygrywajac żadnej partii.

Rodzinny Tuniej Szachowy odbył się w sobotę, 4 grudnia 2021 roku w G132 Office & Restaurant w Toruniu i zgromadzil 12 rodzinnych zespołów z terenu całego województwa.

Każda drużyna liczyła po dwie osoby. Rozegrano 7 rund systemem szwajcarskim w tempie 10 minut plus 3 sekundy za posunięcie. Olaf i Alan (🦾"Młodzi Tytani"🦾) nie przegrali żadnego pojedynku 👍 i zajęli najwyższe miejse na podium 🏆🥇.

Organizatorem zawodów był InnovaHub Renata Drozdowska, a funkcje sędziowskie sprawował Konrad Drozdowski. Na wszystkich uczestników sobotniego turnieju czekały dyplomy i upominki. Zwycięzcy otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody.

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju:

Link do wyników szczegółowych: tutaj 👀

Link do artykułu i zdjęć na stronie KPZSZACH: tutaj 👀