Młodzi mieszkańcy Miastowic (gmina Kcynia), bracia Jagodzińscy znów stanęli na podium, tym razem w Sępólnie Krajeńskim.

Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych odbył się w czwartek 11 listopada 2021 roku. Organizatorami zawodów byli: Urząd Miejski, Centrum Sportu i Rekreacji, MLKS „Krajna” w Sępólnie Krajeńskim.

Mistrzostwa rozegrane zostały systemem kołowym, na dystansie 13 rund tempem 3'+2" w czterech kategoriach:

- mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1600+,
- mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1600-,
- kobiety,
- juniorzy

W kategorii juniorów zwyciężył 🏆🥇 Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno/I LO Szubin), który zajął również wysokie II miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Na drugim miejscu 🥈 wśród juniorów uplasował się jego brat Alan, również reprezentujący gnieźnieński klub i szubińskie LO. Trzecią pozycję 🥉 zajął Stanisław Stosik z klubu MLKS „Krajna” Sępólno Krajeńskie

W klasyfikacji mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1600+ wygrał 🏆🥇 I++ Jacek Jesse (MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie), który nie miał rywali w swojej kategorii:

W klasyfikacji mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1600- poszczególne miejsca na podium zajęli:

🏆🥇 II Dawid Megger (UKS Ósemka Chojnice)

🥈 III Damian Binger (MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie)

🥉 IV Szymon Zakrzewski (MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie)

Najmłodszym zawodnikiem turnieju był siedmioletni Aleksander Stosik (MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie).

Głównym sędzią turnieju był  Tomasz Theuss. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i nagrody.