Dnia 15 sierpnia 2020 roku odbyły się IV Mistrzostwa Gminy Mrocza o Puchar Burmistrza Mroczy OPEN A i B z okazji Dni Mroczy i Święta Wojska Polskiego. Wystartowało w nich troje zawodników szubińskiego I LO.

Rywalizacja odbyła się na dystansie 9 rund tempem 12'+4".

W turnieju OPEN A - V miejsce wywalczył Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin / I LO Szubin)

Natomiast w turnieju OPEN B - II miejsce zajął Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin), a na III miejscu uplasował się jego brat Olaf Jagodzński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin).

Na listach startowych znalazło się 60 zawodników reprezentujących kluby z kilku województw (20 w OPEN A i 40 w OPEN B).