W sobotę, 1 sierpnia 2020 roku odbył się II plenerowy turniej szachowy w MOSIR Wałcz.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu. Impreza zgromadziła 23 zawodników, reprezentujących kluby szachowe z kilku województw. To pierwsze zawody "na żywo" w czasie epidemii z udziałem juniorów z gminy Kcynia uczęszczających do I LO w Szubinie.

Alan Jagodziński reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno i I LO Szubin wystąpił w turnieju szachowym i ukończył go z doskonałym wynikiem. Zajął II miejsce w całym turnieju, remisując z kandydatem na mistrza krajowego ze Złotowa. Mieszkaniec Miastowic przegrał tylko jedną partię, jedną zremisował, a pozostałe 5 partii wygrał. Jego starszy brat Olaf zajął VII miejsce również w klasyfikacji OPEN.
Sędzią głównym turnieju był Andrzej Ciesiński.

 Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji generalnej:

Link do wyników szczegółowych: tutaj

Artykuł na stronie Szubin24.pl: tutaj 

Post z FB organizatora: