Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Rogoźna odbył się w niedzielę , 19 stycznia 2020 roku. Rogozińskie Centrum Kultury gościło 25 szachistów, głównie z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Na listach startowych znaleźli się zawodnicy z kilku województw. W klasyfikacji ogólnej wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce Mikołaj Nowak (MKSz Rybnik) 9/9, II miejsce Krystian Janik (NOK Nakło) 7/9, III miejsce Mateusz Różański (Sandomierz)

I LO w Szubinie i klub LKS Chrobry Gniezno reprezentowało dwóch graczy: Alan Jagodziński (5pkt/9, 2. miejsce w kategorii junior do lat 15, 11. miejsce w klasyfikacji generalnej i Olaf Jagodziński (5,5pkt/9, 6. miejsce w klasyfikacji generalnej). Dodatkowo klub LKS Chrobry Gniezno reprezentował jeszcze Marcel Butyrowski, który z dorobkiem 5.5pkt/9 zajął wysokie 5.miejsce. 

Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji generalnej:

oraz wyniki klasyfikacji Junior do lat 15:

Linki do wyników szczegółowych: tutaj

Artykuł na stronie I LO Szubin: tutaj