W niedzielę 11 sierpnia 2019 roku, w MDK Wągrowiec, zorganizowano 51 Turniej Szachowy „Lato na Pałukach”, w którym wystartowali między innymi uczniowie I LO Szubin.

W turnieju uczestniczyło 60 zawodników z kilku województw. Lato na Pałukach to cykl bogatych imprez kulturalnych, skierowanych do odwiedzających Wągrowiec turystów oraz mieszkańców.

I miejsce, w kategorii juniorów do lat 18, wywalczył Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice), na III miejscu uplasował się Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice).

Hubert Zdralek (I LO Szubin) zakończył zmagania uzyskując IX pozycję – kategoria juniorów do lat 18. W klasyfikacji ogólnej XIII miejsce zdobył Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin / I LO Szubin). 

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju w klasyfikacji generalnej:

Klasyfikacja juniorów do lat 12:

Klasyfikacja juniorów do lat 18:

Link do wyników szczegółowych: tutaj