Dnia 27. kwietnia 2019 roku, w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy rozegrano II Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w szachach szybkich.

Na starcie stanęło 19 rodzin zarówno tych poczatkujących, jak i bardzo zaawansowanych. Gminę Kcynia i Powiat Nakielski reprezentowali Olaf i Alan Jagodzińscy grający na co dzień w klubie LKS Chrobry Gniezno.

Po zaciętym pojedynku ulegli oni trzem rodzinom i zajęli ostatecznie wysokie IV miejsce. Turniej wzorowo zorganizował Arkadiusz Matczyński. Sędzią głównym był Mikołaj Włoch. Na zakończenie wszystkie rodziny otrzymały pamiątkowe statuetki, a najlepsi puchary. Po turnieju zorganizowana została symultana z mistrzynią międzynarodową Alicją Śliwicką, najlepszą zawodniczką województwa kujawsko-pomorskiego.

Poniżej prezentujemy wyniki klasyfikacji generalnej II Rodzinnych Mistrzostw Galerii Pomorskiej w szachach szybkich:

Link do wyników szczegółowych: tutaj