Szachista z Miastowic, Alan Jagodziński z klubu LKS Chrobry Gniezno, po raz kolejny w tym roku stanął na podium w Wielkopolsce.

Turniej o puchar burmistrza Rogoźna odbył się w niedzielę, 4 listopada.  Zawody zostały zorganizowane z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

W Rogozińskim Centrum Kultury zebrało się blisko 50 szachistów z województw: wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.  Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.  W kategorii juniorów  na pierwszej pozycji uplasował się  zawodnik z Poznania, Mateusz Różański (miejsce 15 w kategorii OPEN). Alan Jagodziński  (LKS Chrobry Gniezno), również  z dorobkiem pięciu punktów, zajął miejsce drugie (19 w kategorii OPEN). Trzeci na podium był Wiktor Tański (27 w kategorii OPEN) z klubu Baszta Żnin. Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Zwycięzcy otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody. Wręczył je burmistrz Rogoźna, Roman Szuberski.

Z ramienia klubu LKS Chrobry Gniezno w kategorii OPEN doskonale zaprezentowali się również:

Marcel Butyrowski - miejsce 7 (6pkt z 9) oraz

Jan Kukorowski - miejsce 23 (4,5pkt z 9).

Link do wyników szczegółowych: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_6293/