Szachista, Alan Jagodziński znów stanął na podium w Wielkopolsce. Tym razem  sukces wywalczył w Rogoźnie.

Zimowy Turniej Szachowy o puchar burmistrza Rogoźna odbył się w niedzielę , 21 stycznia. Rogozińskie Centrum Kultury gościło blisko 50 szachistów, głównie z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Rozegrano 9 rund. W turnieju doskonale zaprezentowali się bracia Alan i Olaf Jagodzińscy z klubu LKS Chrobry Gniezno. W kategorii juniorów Alan został laureatem, zajmując trzecie miejsce. Puchar i nagrodę wręczył mu burmistrz Rogoźna – Roman Szuberski. Tuż za Alanem na bardzo dobrej, czwartej pozycji znalazł się Olaf. Warto zaznaczyć, że poziom niedzielnych zawodów był wyjątkowo wysoki.